.

RajonasKlasėVardas PavardėMokyklavieta grupėje

.

Biržai9Martyna Koplūnaitė„Aušros“ vidurinėI

.

Biržai9Paulius Baronas„Aušros“ vidurinėII

.

Biržai9Giedrius Gatavyna„Saulės“ gimnazijaIII

.

Biržai10Karolis Varžinskas„Saulės“ gimnazijaI

.

Biržai10Ignas PetrauskasKaštonų pagrindinėI

.

Biržai10Rolandas JanonisKaštonų pagrindinėII

.

Biržai10Rasa Petronytė„Aušros“ vidurinėIII

.

Biržai11Eglė Trečiokaitė„Aušros“ vidurinėI

.

Biržai11Greta Slapinskaitė„Saulės“ gimnazijaII

.

Biržai11Evelina Stankevičiūtė„Aušros“ vidurinėIII

.

Biržai12Evelina Magelinskaitė„Aušros“ vidurinėI

.

Biržai12Milda Šarkūnaitė„Aušros“ vidurinėII

.

Biržai12Deimantė Rožėnaitė„Saulės“ gimnazijaIII

.

.

Kauno rajonas9Edvinas StankūnasRaudondvario gimnazijaI

.

Kauno rajonas9Mantas SakalauskasGarliavos Jonučių vidurinė mokyklaII

.

Kauno rajonas9Deimantė NarauskaitėKarmėlavos Balio Buračo gimnazijaIII

.

Kauno rajonas10Ugnė ŽukauskaitėGarliavos J. Lukšos gimnazijaI

.

Kauno rajonas10Andrius-Lukas NarbutasDomeikavos gimnazijaII

.

Kauno rajonas10Gabrielė SavčenkaitėBabtų gimnazijaIII

.

Kauno rajonas11Inesa AstramskaitėGarliavos vidurinė mokyklaI

.

Kauno rajonas11Simonas DvylysGarliavos Jonučių vidurinė mokyklaII

.

Kauno rajonas11Karolina GureckaitėBabtų gimnazijaIII

.

Kauno rajonas12Justė KuklerytėAkademijos Ugnės Karvelis gimnazijaI

.

Kauno rajonas12Mindaugas PaužuolisGarliavos Jonučių vidurinė mokyklaIII

.

Kauno rajonas12Lukas DumčiusGarliavos Juozo Lukšos gimnazijaII

.

.

Kelmės rajonas9Vilintas StrielčiūnasPakražančio vidurinė mokyklaI

.

Kelmės rajonas9Beatričė RaščiūtėKelmės J. Graičiūno gimnazijaII

.

Kelmės rajonas9Benita VišpulskytėUžvenčio Šatrijos Raganos gimnazijaIII

.

Kelmės rajonas10Martyna MotiejūnaitėTytuvėnų gimnazijaI-II

.

Kelmės rajonas10Karolina SankauskaitėKražių gimnazijaI-II

.

Kelmės rajonas10Irma ZakarauskytėPakražančio vidurinė mokyklaIII-IV

.

Kelmės rajonas10Morta MarcinkutėKelmės J. Graičiūno gimnazijaIII-IV

.

Kelmės rajonas11Ieva TarasaitytėKražių gimnazijaI

.

Kelmės rajonas11Eimantas MundinasKelmės J. Graičiūno gimnazijaII

.

Kelmės rajonas11Roberta DanilaitėKelmės "Aukuro" vidurinė mokyklaIII

.

Kelmės rajonas12Tadas AdomavičiusKelmės J. Graičiūno gimnazijaI

.

Kelmės rajonas12Greta JurgilaitėKelmės "Aukuro" vidurinė mokyklaII

.

Kelmės rajonas12Dovydas LukošiusTytuvėnų gimnazijaIII

.

.

Panevėžio rajonas9Rūta ŠalkauskaitėSmilgių vidurinėII

.

Panevėžio rajonas9Martynas RidziauskasVadoklių vidurinėI

.

Panevėžio rajonas9Reda MickūnaitėKurganavos pagrindinėIII

.

Panevėžio rajonas10Gintarė VarkulevičiūtėŽibartonių pagrindinėIII

.

Panevėžio rajonas10Aurelija SimaitytėKrekenavos Mykolo Antanaičio gim.I

.

Panevėžio rajonas10Ieva UrbonaitėVadoklių vidurinėII

.

Panevėžio rajonas11Viktorija KaraliutėRamygalos gimnazijaI

.

Panevėžio rajonas11Radvilė RumeikaitėVelžio gimnazijaIII

.

Panevėžio rajonas11Ugnė LeikaitėKrekenavos Mykolo Antanaičio gim.II

.

Panevėžio rajonas12Akvilė ŠpokavičiūtėPaįstrio Juozo Zikaro vidurinėIII

.

Panevėžio rajonas12Marius IlekisRamygalos gimnazijaI

.

Panevėžio rajonas12Domantė JasonaitėVadoklių vidurinėII

.

.

Panevėžys9Gintarė ŽičevičiūtėJuozo Miltinio gimnazijaI

.

Panevėžys9Olga CugajJuozo Balčikonio gimnazijaII

.

Panevėžys9Justina Jasevičiūtė5-oji vidurinė mokyklaIII

.

Panevėžys10Domas PiliponisVytauto Žemkalnio gimnazijaI

.

Panevėžys10 Ignas GaižiūnasJuozo Miltinio gimnazijaI

.

Panevėžys10Paulius EidukasJuozo Balčikonio gimnazijaII

.

Panevėžys10Evelina MatekonytėJuozo Balčikonio gimnazijaII

.

Panevėžys10Skaistė Vaittiekūnaitė,,Minties“ gimnazijaIII

.

Panevėžys11Tomas KairysJuozo Balčikonio gimnazijaI

.

Panevėžys11 Tomas SamulionisJuozo Miltinio gimnazijaII

.

Panevėžys11Paulius PelakauskasVytauto Žemkalnio gimnazijaIII

.

Panevėžys12Augustinas ŠilalėJuozo Balčikonio gimnazijaI

.

Panevėžys12Klaidas BliuvasJuozo Balčikonio gimnazijaII

.

Panevėžys12Birutė KlemkaitėJuozo Balčikonio gimnazijaIII

.

.

Radviliškio rajonas9Paulius DambrauskisBaisogalos gimnazijaI

.

Radviliškio rajonas9Julija LapiniauskaitėŠeduvos gimnazijaI

.

Radviliškio rajonas9Emilija MasiulytėŠeduvos gimnazijaIII

.

Radviliškio rajonas9Žiedūnė GrigaliauskaitėŠiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinė mokyklaII

.

Radviliškio rajonas9Austėja MockutėŠiaulėnų Marcelino Šikšnio vidurinė mokyklaI

.

Radviliškio rajonas10Gediminas KasperavičiusLizdeikos gimnazijaI

.

Radviliškio rajonas10Salomėja PlukaitėVaižganto gimnazijaI

.

Radviliškio rajonas10Pranas GrigaitisBaisogalos gimnazijaII

.

Radviliškio rajonas10Rūta MasiulytėŠeduvos gimnazijaIII

.

Radviliškio rajonas11Simonas JesmanasVaižganto gimnazijaI

.

Radviliškio rajonas11Gabrielė RudokaitėVaižganto gimnazijaII

.

Radviliškio rajonas11Akvilė KablytėLizdeikos gimnazijaIII

.

Radviliškio rajonas12Hermanas ŪsasLizdeikos gimnazijaI

.

Radviliškio rajonas12Algirdas RudysVaižganto gimnazijaII

.

Radviliškio rajonas12Tautvydas VaitkevičiusŠeduvos gimnazijaIII

.

.

Raseinių rajonas9Augustė AmbrazaitėRaseinių rajono Ariogalos gimnazijaI

.

Raseinių rajonas9Paulina ŠimaitytėPrezidento Jono Žemaičio gimnazijaII

.

Raseinių rajonas9Evelina MielinytėRaseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo vid. m-klaIII

.

Raseinių rajonas10Ingrida JankauskaitėPrezidento Jono Žemaičio gimnazijaII

.

Raseinių rajonas10Inga KlimaitėRaseinių rajono Ariogalos gimnazijaI

.

Raseinių rajonas10Viktorija MasiulytėRaseinių rajono Šiluvos vidurinė mokyklaIII

.

Raseinių rajonas11Ignas Antanavičius Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnI

.

Raseinių rajonas11Monika TvaronavičiūtėRaseinių „Kalno“ vidurinė mokyklaII

.

Raseinių rajonas11Aistė BaltrušaitytėRaseinių rajono Ariogalos gimnazijaIII

.

Raseinių rajonas12Viktoras MatukaitisRaseinių rajono Ariogalos gimnazijaI

.

Raseinių rajonas12Ieva BagdonaitėRaseinių Šaltinio vidurinė mokyklaII

.

Raseinių rajonas12Gintarė LiakaitėRaseinių rajono Ariogalos gimnazijaIII

.

.

Šakių rajonas9Raminta KazlauskaitėGriškabūdžio vidurinėI

.

Šakių rajonas9Jadvyga BebrauskaitėGelgaudiškio vidurinėII

.

Šakių rajonas9Giedrius JomantasŠakių „Žiburio“ gimnazijaIII

.

Šakių rajonas9Indrė JančiūtėLukšių Vinco Grybo gimnazijaIII

.

Šakių rajonas10Haris JakavičiusŠakių „Žiburio“ gimnazijaI

.

Šakių rajonas10Gertrūda RudaitytėGelgaudiškio vidurinėII

.

Šakių rajonas10Vilius LebedžinskasŠakių „Varpo“ vidurinėIII

.

Šakių rajonas11Gintarė VaičaitytėGelgaudiškio vidurinėI

.

Šakių rajonas11Aušra VišinskaitėGelgaudiškio vidurinėII

.

Šakių rajonas11Gabija StremaitytėGriškabūdžio vidurinėIII

.

Šakių rajonas12Diana AlbavičiūtėŠakių „Žiburio“ gimnazijaI

.

Šakių rajonas12Karolina kriaučiūnaitėŠakių „Varpo“ vidurinėII

.

Šakių rajonas12Brigita LiutkutėKriūkų vidurinėIII

.

.

Visaginas9Jekaterina DenisovaVisagino "Atgimimo" gimnazijaI

.

Visaginas9Lukas BieliauskasVisagino "Žiburio" pagrindinėII

.

Visaginas9Daniil BulanovVisagino "Gerosios vilties" vidurinėIII

.

Visaginas9Adas JakutisVisagino Draugystės vidurinėIII

.

Visaginas10Tetiana IvanenkoVisagino Draugystės vidurinėI

.

Visaginas10Anastasija ProskuriakovaVisagino "Gerosios vilties" vidurinėI

.

Visaginas10Rimvydas ŠimulynasVisagino "Verdenės" gimnazijaII

.

Visaginas10Viktor MamčicVisagino "Atgimimo" gimnazijaIII

.

Visaginas11Kristina KuželVisagino Draugystės vidurinėI

.

Visaginas11Rūta BilinevičiūtėVisagino "Verdenės" gimnazijaII

.

Visaginas11Marija ŠarabarinaVisagino Draugystės vidurinėIII

.

Visaginas12Deimantė ŽigytėVisagino "Verdenės" gimnazijaI

.

Visaginas12Julija StoliarenkoVisagino "Gerosios vilties" vidurinėII

.

Visaginas12Konstantin SergejevVisagino Sedulinos vidurinėIII

.

.

Kaunas9Rokas BudrauskasVšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija1

.

Kaunas9Ieva LenkaitėVšĮ Kauno "Ąžuolo" katalikiška vidurinė mokykla2

.

Kaunas9Kristina PlioplytėKauno ,,Varpo'' gimnazija3

.

Kaunas10Martyna PetrulytėVšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija1

.

Kaunas10Julius BajerKauno Milikonių vidurinė mokykla2

.

Kaunas10Ringaudas PalubinskasVšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija2

.

Kaunas10Aistė SteponėnaitėVšĮ Kauno "Ąžuolo" katalikiška vidurinė mokykla3

.

Kaunas11Povilas ŽemaitisVšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija1

.

Kaunas11Jonas Kondratavičius Kauno ,,Santaros" gimnazija 2

.

Kaunas11Paulius AlaburdaVšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija3

.

Kaunas11Greta GraužinytėKauno Milikonių vidurinė mokykla4

.

Kaunas12Emilija EmmaVšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija1

.

Kaunas12 Aistė SkorupskaitėJono Jablonskio gimnazija2

.

Kaunas12Gabija LazaravičiūtėVšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija3

.

Kaunas12Karolis Žukas Kauno ,,Santaros" gimnazija 4

.

Kaunas12Dovydas ŠirvinskasVšĮ VDU "Rasos" gimnazija4

.

.

Druskininkų sav.8Živilė GraužytėSaulės pagrindinė mokykla1

.

Druskininkų sav.9Gerardas SokolovasRyto gimnazija1

.

Druskininkų sav.9Monika ŽiogelytėAtgimimo vidurinė mokykla2

.

Druskininkų sav.9Laura SkindaraitėAtgimimo vidurinė mokykla3

.

Druskininkų sav.10Austėja DeršonaitėRyto gimnazija1

.

Druskininkų sav.10Tomas PakalaAtgimimo vidurinė mokykla2

.

Druskininkų sav.10Artūras NikogosianAtgimimo vidurinė mokykla2

.

Druskininkų sav.10Regimantas BilinskasRyto gimnazija3

.

Druskininkų sav.11Ingrida PakašiūtėRyto gimnazija1

.

Druskininkų sav.11Edvardas NaujalisRyto gimnazija2

.

Druskininkų sav.11Miglė StaliulionytėRyto gimnazija3

.

Druskininkų sav.12Milijus LynikasAtgimimo vidurinė mokykla1

.

Druskininkų sav.12Džoneta ZlatkutėAtgimimo vidurinė mokykla2

.

Druskininkų sav.12Vaida PetrauskaitėAtgimimo vidurinė mokykla3

.

.

Anykščių raj.9Ramūnas RadzevičiusTroškūnų K.Inčiūros vidurinė1

.

Anykščių raj.9Rytis PilipūnasTroškūnų K.Inčiūros vidurinė2

.

Anykščių raj.9Šarūnė KirdeikytėJ.Biliūno gimnazija3

.

Anykščių raj.10Lina KaleinikovaitėJ.Biliūno gimn.1

.

Anykščių raj.10Emilija MusteikytėJ.Biliūno gimn.2

.

Anykščių raj.10Ugnė DikčiūtėA.Baranausko vid.3

.

Anykščių raj.11Ringailė KernagytėA.Vienuolio gimn.1

.

Anykščių raj.11Deivydas MedžiuolisA.Vienuolio gimn.2

.

Anykščių raj.11Ieva PovilaitytėJ.Biliūno gimn.3

.

Anykščių raj.12Atėnė KašinskaitėA.Vienuolio gimn.1

.

Anykščių raj.12Vytautas NavikasJ.Biliūno gimn.2

.

Anykščių raj.12Neringa TamošiūnaitėSvėdasų J.Tumo vaižganto gimn.3

.

.

Elektrėnų sav.9Monika GirnytėElektrėnų „Versmės“ gimnazija1

.

Elektrėnų sav.9Benita StočkūnaitėElektrėnų „Versmės“ gimnazija2

.

Elektrėnų sav.9Justina KircunaitėVievio gimnazija3

.

Elektrėnų sav.10Vilija RakauskaitėPastrėvio pagrindinė mokykla1

.

Elektrėnų sav.10Jovilė JaruševičiūtėElektrėnų „Versmės“ gimnazija2

.

Elektrėnų sav.10Eglė SinkevičiūtėBeižionių pagrindinė mokykla3

.

Elektrėnų sav.11Lukas KazlauskasElektrėnų „Versmės“ gimnazija1

.

Elektrėnų sav.11Eigilė ČygaitėElektrėnų „Versmės“ gimnazija2

.

Elektrėnų sav.11Emilis GudelisElektrėnų „Versmės“ gimnazija3

.

Elektrėnų sav.12Santa KedikaitėElektrėnų „Versmės“ gimnazija1

.

Elektrėnų sav.12Vilius JorudasElektrėnų „Versmės“ gimnazija2

.

Elektrėnų sav.12Paulė ŽelvytėElektrėnų „Versmės“ gimnazija3

.

.

Ignalinos raj.9Singrida SteponianaitėIgnalinos rajono gimnazijaI

.

Ignalinos raj.9Laura PetkūnaitėIgnalinos rajono gimnazijaII

.

Ignalinos raj.9Gintarė KapliukaitėDidžiasalio „Ryto“ vidurinėIII

.

Ignalinos raj.10Milda KiminiūtėIgnalinos rajono gimnazijaI

.

Ignalinos raj.10Aurelija LiulytėIgnalinos rajono gimnazijaII

.

Ignalinos raj.10Laura KindurytėIgnalinos rajono gimnazijaIII

.

Ignalinos raj.11Tomas BartašiusIgnalinos rajono gimnazijaI

.

Ignalinos raj.11Rasa ValiukaitėIgnalinos rajono gimnazija II

.

Ignalinos raj.11Stasys GalatiltisIgnalinos rajono Vidiškių gimnnazijaIII

.

Ignalinos raj.12Vygantė MaskoliūnaitėIgnalinos rajono Vidiškių gimnnazijaI

.

Ignalinos raj.12Robertas LisicinasIgnalinos rajono gimnazijaII

.

Ignalinos raj.12Gerta SatkevičiūtėIgnalinos rajono gimnazijaIII

.

.

Jonavos raj.9Indrė UsonytėSenamiesčio gimnazijaI

.

Jonavos raj.9Liudmila TimofejevaSenamiesčio gimnazijaII

.

Jonavos raj.9Justas TolkačiovasJeronimo Ralio vidurinė mokyklaIII

.

Jonavos raj.10Linas KrašauskasSenamiesčio gimnazijaI

.

Jonavos raj.10Matas GrabauskasSenamiesčio gimnazijaII

.

Jonavos raj.10Rūta KumpikaitėSenamiesčio gimnazijaIII

.

Jonavos raj.11Aistė KragnytėSenamiesčio gimnazijaI

.

Jonavos raj.11Marius VoložaninasSenamiesčio gimnazijaII

.

Jonavos raj.11Agnė KrašauskaitėSenamiesčio gimnazijaIII

.

Jonavos raj.12Donatas CibulskisJeronimo Ralio vidurinė mokyklaI

.

Jonavos raj.12Marius KaminskasSenamiesčio gimnazijaII

.

Jonavos raj.12Augusta AndriūnaitėSenamiesčio gimnazijaIII

.

.

Jurbarko raj.9Neringa JucevičiūtėJurbarko Antano Giedriačio - Giedriaus gimnazijaI

.

Jurbarko raj.9Lukas SkirkevičiusJurbarko Antano Giedriačio - Giedriaus gimnazijaII

.

Jurbarko raj.9Raimondas KiltinavičiusJurbarko Antano Giedriačio - Giedriaus gimnazijaIII

.

Jurbarko raj.10Darius KucinasJurbarko Antano Giedriačio - Giedriaus gimnazijaI

.

Jurbarko raj.10Auksė KriaučiūnaitėSeredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinė mokyklaI

.

Jurbarko raj.10Sandra StiklioriūtėJurbarko Naujamiesčio vidurinė mokyklaII

.

Jurbarko raj.10Albertas ZencevičiusKlausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokyklaIII

.

Jurbarko raj.11Julija ČiauškaitėJurbarko Antano Giedriačio - Giedriaus gimnazijaI

.

Jurbarko raj.11Erika JuškaitytėJurbarko Vytauto Didžiojo vidurinė mokyklaII

.

Jurbarko raj.11Rokas MockevičiusJurbarko Antano Giedriačio - Giedriaus gimnazijaIII

.

Jurbarko raj.12Julija JokšaitėJurbarko Antano Giedriačio - Giedriaus gimnazijaI

.

Jurbarko raj.12Ineta NausėdaitėJurbarko Antano Giedriačio - Giedriaus gimnazijaII

.

Jurbarko raj.12Juozas BundzaJurbarko Vytauto Didžiojo vidurinė mokyklaIII

.

.

Kaišiadorių raj.9Austėja-Emilija ŽiūraitėAlgirdo Brazausko gimnazijaI

.

Kaišiadorių raj.9Paulius GleščinskasAlgirdo Brazausko gimnazijaII

.

Kaišiadorių raj.9Gabrielė TaparauskaitėAlgirdo Brazausko gimnazijaIII

.

Kaišiadorių raj.10Vita TomkutėAlgirdo Brazausko gimnazijaI

.

Kaišiadorių raj.10Agnė SidaraitėAlgirdo Brazausko gimnazijaI

.

Kaišiadorių raj.10Kristina NaudžiūnaitėŽiežmarių vidurinė mokyklaII

.

Kaišiadorių raj.10Greta GofmanaitėAlgirdo Brazausko gimnazijaIII

.

Kaišiadorių raj.11Ieva RauluševičiūtėAlgirdo Brazausko gimnazijaI

.

Kaišiadorių raj.11Aurelija RamanauskaitėŽiežmarių vidurinė mokyklaII

.

Kaišiadorių raj.11Ernesta BaguckaitėAlgirdo Brazausko gimnazijaIII

.

Kaišiadorių raj.12Lina RagauskaitėAlgirdo Brazausko gimnazijaI

.

Kaišiadorių raj.12Simona SabulytėAlgirdo Brazausko gimnazijaII

.

Kaišiadorių raj.12Agnė TaparauskaitėAlgirdo Brazausko gimnazijaIII

.

.

Kalvarijos sav.9Marija PetručionytėAlksninės pagrindinėI

.

Kalvarijos sav.9Gertrūda PėtelytėKalvarijos gimnazijaII

.

Kalvarijos sav.9Emilis ZavickasKalvarijos gimnazijaIII

.

Kalvarijos sav.9Gintarė NavickaitėSangrūdos vidurinėIII

.

Kalvarijos sav.10Aušrinė ČiapaitėKalvarijos gimnazijaI

.

Kalvarijos sav.10Deimantė BurovaitėAlksninės pagrindinėII

.

Kalvarijos sav.11Andrius KubiliusKalvarijos gimnazijaI

.

Kalvarijos sav.11Indrė PauliukonytėSangrūdos vidurinėII

.

Kalvarijos sav.12Aistė BūdžiūtėKalvarijos gimnazijaI

.

Kalvarijos sav.12Greta JarimavičiūtėSangrūdos vidurinėII

.

.

Kazlų Rūdos sav.9Povilas DabrilaKazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija1

.

Kazlų Rūdos sav.10Vytas GrėbliauskasPlutiškių vidurinė mokykla1

.

Kazlų Rūdos sav.10Laura KneizevičiūtėAntanavo pagrindinė mokykla2

.

Kazlų Rūdos sav.10Justas ValaitisKazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija3

.

Kazlų Rūdos sav.11Miglė BudžiulytėKazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija1

.

Kazlų Rūdos sav.12Marius KarosevičiusKazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija1

.

Kazlų Rūdos sav.12Paulius CibulskisKazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija2

.

.

Kėdainių sav.9Giedrė ŠirvinskaitėAtžalyno gimnazijaI

.

Kėdainių sav.9Simona PociūtėŠviesioji gimnazijaII

.

Kėdainių sav.9Estela NeicelytėŠviesioji gimnazijaIII

.

Kėdainių sav.10Agnė ŠedbartaitėAtžalyno gimnazijaI

.

Kėdainių sav.10Edvardas VoronovasŠviesioji gimnazijaII

.

Kėdainių sav.10Rūta ČeidaitėGudžiūnų P. Rabikausko pagrindinė mokykla III

.

Kėdainių sav.11Arūnė BalaikaitėŠviesioji gimnazijaI

.

Kėdainių sav.11Indrė JasinevičiūtėŠviesioji gimnazijaII

.

Kėdainių sav.11Monika PolikaitytėAkademijos gimnazijaIII

.

Kėdainių sav.12Mantas KriūnasAušros vidurinė mokyklaI

.

Kėdainių sav.12Greta RamanauskitėAtžalyno gimnazijaII

.

Kėdainių sav.12Dovilė SimonavičiūtėŠviesioji gimnazijaIII

.

.

Klaipėdos raj.9Vaiva JuškaitėAgluonėnų pagrindinė m-klaI

.

Klaipėdos raj.9Justė GiržadaitėVeiviržėnų gimnazijaII

.

Klaipėdos raj.9Mindaugas Butkus„Vaivorykštės" gimnazijaIII

.

Klaipėdos raj.10Beatričė Radavičiūtė„Vaivorykštės" gimnazijaI

.

Klaipėdos raj.11Agnietė Kampaitė„Vaivorykštės" gimnazijaI

.

Klaipėdos raj.11Eglė Mickutė„Vaivorykštės" gimnazijaII

.

Klaipėdos raj.11Monika Klimaitė„Kranto" vidurinė mokyklaIII

.

Klaipėdos raj.11Artūras Smirnovas„Kranto" vidurinė mokyklaIII

.

Klaipėdos raj.12Mindaugas Baginskas„Kranto" vidurinė mokyklaI

.

Klaipėdos raj.12Roberta Jurgulytė„Kranto" vidurinė mokyklaII

.

Klaipėdos raj.12Goda DaugėlaitėVeiviržėnų gimnazijaIII

.

.

Marijampolė9Giedrė MikutėnaitėRygiškių Jono gimnazijaI

.

Marijampolė9Robertas VenslovaRygiškių Jono gimnazijaII

.

Marijampolė9Gabija JasionytėRygiškių Jono gimnazijaIII

.

Marijampolė10Augustė RagelytėRygiškių Jono gimnazijaI

.

Marijampolė10Agnė ŠmigelskytėRygiškių Jono gimnazijaII

.

Marijampolė10Milda AuglytėLiudvinavo Kazio Borutos vid. MokyklaIII

.

Marijampolė11Miglė MikutėnaitėRygiškių Jono gimnazijaI

.

Marijampolė11Rokas BaniulisRygiškių Jono gimnazijaII

.

Marijampolė11Povilas SimanaitisMarijonų gimnazijaIII

.

Marijampolė12Liudvikas AkelisRygiškių Jono gimnazijaI

.

Marijampolė12Jonas AlkimavičiusRygiškių Jono gimnazijaII

.

Marijampolė12Julija ViltrakytėMarijonų gimnazijaIII

.

.

Molėtų raj.9Ūla UrbonavičiūtėMolėtų gimnazija1

.

Molėtų raj.9Monika KazlauskaitėMolėtų gimnazija2

.

Molėtų raj.9Tomas KildišiusMolėtų gimnazija3

.

Molėtų raj.10Rūta LovčikaitėMolėtų gimnazija1

.

Molėtų raj.10Matas MongirdasMolėtų gimnazija2

.

Molėtų raj.10Silvija TutinaitėSuginčių vid. mokykla3

.

Molėtų raj.11Živilė DruskytėMolėtų gimnazija1

.

Molėtų raj.11Martynas NarkevičiusMolėtų gimnazija2

.

Molėtų raj.11Gerda VytaitėMolėtų gimnazija3

.

Molėtų raj.12Eivydas AndriukonisMolėtų gimnazija1

.

Molėtų raj.12Akvilė RudėnaitėMolėtų gimnazija2

.

Molėtų raj.12Vaidas MickevičiusMolėtų gimnazija3

.

.

Palangos m.9Guoda KorsakaitėVlado Jurgučio pagrindinė mokykla I

.

Palangos m.9Audrė AlonderytėPalangos senoji gimnazija II

.

Palangos m.9Antanas Petrauskas Palangos senoji gimnazija III

.

Palangos m.9Justina DeksnytėPalangos senoji gimnazija III

.

Palangos m.10Simonas BalkaitisPalangos senoji gimnazija I

.

Palangos m.10Agota SakalauskaitėPalangos senoji gimnazija II

.

Palangos m.10Laura GirčytėBaltijos pagrindinė mokykla III

.

Palangos m.11Emilija KurlytėPalangos senoji gimnazija I

.

Palangos m.11Dalia ZokaitytėPalangos senoji gimnazija II

.

Palangos m.12Jūratė RėpšaitėPalangos senoji gimnazija I

.

Palangos m.12Rytis Zolubas Palangos senoji gimnazija II

.

Palangos m.12Marija ŠiaučiūnaitėPalangos senoji gimnazija III

.

.

Prienų raj.9Gedvilė AndriukevičiūtėKunigiškių pagrindinė mokyklaI

.

Prienų raj.9Mindaugas JakubauskasPrienų „Revuonos" vidurinė mokyklaII

.

Prienų raj.9Lukas MaciulevičiusPrienų „Revuonos" vidurinė mokyklaIII

.

Prienų raj.10Žydrūnė KisliūtėStakliškių vidurinė mokyklaI

.

Prienų raj.10Kristina GrūšelionytėPrienų „Žiburio" gimnazijaII

.

Prienų raj.10Karolina MačiulytėPrienų „Žiburio" gimnazijaIII

.

Prienų raj.10Asta EidininkaitėVeiverių Tomo Žilinsko gimnazijaIII

.

Prienų raj.11Rytis TarasevičiusPrienų „Žiburio" gimnazijaI

.

Prienų raj.11Gintarė LipkevičiūtėStakliškių vidurinė mokyklaII

.

Prienų raj.11Audrius VolungevičiusPrienų „Žiburio" gimnazijaIII

.

Prienų raj.12Mindaugas LizaitisPrienų „Žiburio" gimnazijaI

.

Prienų raj.12Tautvydas ŠvedasStakliškių vidurinė mokyklaII

.

Prienų raj.12Faustas LevulisVeiverių Tomo Žilinsko gimnazijaIII

.

.

Rokiškio raj.9Dainius BaltrūnasJuozo Tumo Vaižganto vidurinė mokyklaI

.

Rokiškio raj.9Mindaugas SakavičiusJuozo Tumo Vaižganto vidurinė mokyklaII

.

Rokiškio raj.9Inga RuželytėRomuvos gimnazijaII

.

Rokiškio raj.9Algirdas DubickasRokiškio r. Obelių gimnazijaIII

.

Rokiškio raj.10Agnė SaniukaitėRomuvos gimnazijaI

.

Rokiškio raj.10Martynas BaltušisRokiškio r. Pandėlio gimnazijaII

.

Rokiškio raj.10Monika BaltrukėnaitėRomuvos gimnazijaIII

.

Rokiškio raj.11Vytautas SabataitisRokiškio r. Juodupės gimnazijaI

.

Rokiškio raj.11Laurita LeščinskaitėRomuvos gimnazijaII

.

Rokiškio raj.11Žygimantas PaliūnisJuozo Tūbelio gimnazijaIII

.

Rokiškio raj.11Irmantas DulkėRomuvos gimnazijaIII

.

Rokiškio raj.12Aistė DagytėJuozo Tūbelio gimnazijaI

.

Rokiškio raj.12Miglė BaršauskaitėJuozo Tūbelio gimnazijaII

.

Rokiškio raj.12Justina JončytėRokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijaIII

.

.

Šalčininkų raj.10Ernestas DubrovskijŠalčininkų J.Sniadeckio gimnazija I

.

Šalčininkų raj.10Ilona OkuškaDieveniškių A.Mickevičiaus vid.m. II

.

Šalčininkų raj.10Diana Griniuk Dieveniškių A.Mickevičiaus vid.m. III

.

Šalčininkų raj.11Alina VoišnisŠalčininkų Lietuvos tūkstantm.g. I

.

Šalčininkų raj.11Anna Karen SzczęsniakŠalčininkų J.Sniadeckio gimnazija II

.

Šalčininkų raj.11Jolanta RoževičJašiūnų M.Balinskio vid.mokykla III

.

Šalčininkų raj.12Ernesta LenkevičŠalčininkų J.Sniadeckio gimnazija I

.

Šalčininkų raj.12Violeta MokrickajaJašiūnų „Aušros“vid. mokykla II

.

Šalčininkų raj.12Ilona TrockajaEišiškių St.Rapolionio gimnazija III

.

.

Švenčionių sav.9Simona BreidokaitėŠvenčionėlių Mindaugo gimnazijaI

.

Švenčionių sav.9Laurynas JurkevičiusŠvenčionėlių Mindaugo gimnazijaII

.

Švenčionių sav.9Rūta SuchockytėPabradės "Ryto" gimnazijaIII

.

Švenčionių sav.10Dovilė MilonaitytėŠvenčionėlių Mindaugo gimnazijaI

.

Švenčionių sav.10Aurelija NaprytėPabradės "Ryto" gimnazijaII

.

Švenčionių sav.10Anželika ŠakolaAdutiškio vidurinė mokyklaIII

.

Švenčionių sav.11Pijus StankevičiusŠvenčionių Z. Žemaičio gimnazijaI

.

Švenčionių sav.11Kotryna ValiukaitėŠvenčionėlių Mindaugo gimnazijaII

.

Švenčionių sav.11Aurelija NalivaikaitėŠvenčionių Z. Žemaičio gimnazijaIII

.

Švenčionių sav.12Justas PošiūnasŠvenčionių Z. Žemaičio gimnazijaI

.

Švenčionių sav.12Tomas TaluntisŠvenčionėlių Mindaugo gimnazijaII

.

Švenčionių sav.12Justina MaslovskaitėŠvenčionių Z. Žemaičio gimnazijaIII

.

.

Vilniaus raj.9Kamilija SinkevičAvižienių vidurinė mokyklaI

.

Vilniaus raj.9Rokas AdomavičiusPaberžės ,,Verdenės" vid. mokyklaII

.

Vilniaus raj.9Augustė BalaišytėAvižienių vidurinė mokyklaIII

.

Vilniaus raj.10Mariuš Voitkun Rudaminos F.Ruščico gimnazijaI

.

Vilniaus raj.10Vladyslav PoševeckiBuivydžių vidurinė mokyklaII

.

Vilniaus raj.10Bianka RybaltovičAvižienių vidurinė mokyklaIII

.

Vilniaus raj.11Artur Adam MarkevičNemėžio šv. R. Kalinausko gimnazijaI

.

Vilniaus raj.11Vladas KurkinasPagirių gimnazijaII

.

Vilniaus raj.11Vytautas JankauskasNemenčinės Gedimino gimnazijaIII

.

Vilniaus raj.12Ana Aneta BobinNemėžio šv. R. Kalinausko gimnazijaI

.

Vilniaus raj.12Lukas AšmonaitisNemenčinės Gedimino gimnazijaII

.

Vilniaus raj.12Evelina GorbikovaNemenčinės K. Parčevskio gimnazijaIII

.

.

Akmenės raj.12Arūnas MatulevičiusAkmenės gimnazijaI

.

Akmenės raj.12Erika ZubavičiūtėNaujosios Akmenės Ramučių gimnazijaII

.

Akmenės raj.12Sandra GandzelytėPapilės Simono Daukanto gimnazijaIII

.

.

Alytaus raj.9Rūta InsodaitėAlovės pagrindinė mokykla1

.

Alytaus raj.9Eglė PatinskaitėButrimonių gimnazija3

.

Alytaus raj.9Agnė MurauskaitėKumečių pagrindinė mokykla2

.

Alytaus raj.10Evaldas KilmonisDaugų Vlado Mirono vidurinė mokykla1

.

Alytaus raj.10Gediminas SakalauskasDaugų Vlado Mirono vidurinė mokykla3

.

Alytaus raj.10Vytautė ŽukauskaitėMiroslavo vidurinė mokykla2

.

Alytaus raj.11Rugilė StrobeikaitėButrimonių gimnazija1

.

Alytaus raj.12Andrius KederysKrokialaukio Tomo Noraus- Naruševičiaus Vidurinė mokykla1

.

Alytaus raj.12Jolita VoverytėDaugų Vlado Mirono vidurinė mokykla2

.

.

Alytus9Lukas ŠteinysAdolfo Ramanausko-Vanago gimnazijaI

.

Alytus9Iveta LasickaitėJotvingių gimnazijaII

.

Alytus9Gabrielė StočkūnaitėDainavos pagrindinė mokyklaIII

.

Alytus10Monika LisauskaitėDzūkijos pagrindinė mokyklaI

.

Alytus10Donata TuminauskaitėPutinų gimnazijaII

.

Alytus10Toma ŠimanskaitėDainavos vidurinė mokyklaIII

.

Alytus11Kristina KrušnaitėJotvingių gimnazijaI

.

Alytus11Mindaugas ŽukauskasPutinų gimnazijaII

.

Alytus11Žydrė BylaitytėAdolfo Ramanausko-Vanago gimnazijaIII

.

Alytus12Gediminas RutkauskasJotvingių gimnazijaI

.

Alytus12Andrius GegužisVšĮ Šv. Benedikto gimnazijaII

.

Alytus12Liudas MuzikevičiusAdolfo Ramanausko-Vanago gimnazijaIII

.

.

Birštono sav.9Osvaldas DaudaBirštono gimnazijaI

.

Birštono sav.9Eglė KimbirauskaitėBirštono gimnazijaII

.

Birštono sav.9Vita TumosaitėBirštono gimnazijaIII

.

Birštono sav.10Indrė VasiliauskaitėBirštono gimnazijaI

.

Birštono sav.10Almantas KarpavičiusBirštono gimnazijaII

.

Birštono sav.10Edita MazuronytėBirštono gimnazijaIII

.

Birštono sav.11Andrius JacunskasBirštono gimnazijaI

.

Birštono sav.11Dominykas MontvydasBirštono gimnazijaII

.

Birštono sav.12Miglė BaranauskaitėBirštono gimnazijaI

.

Birštono sav.12Simona ŠalčiūtėBirštono gimnazijaII

.

.

Joniškio raj.9Ramutė StonytėJoniškio r. sav. Skaistgirio vidurinė mokykla1

.

Joniškio raj.9Lauryna FilatovaitėJoniškio „Aušros“ gimnazija2

.

Joniškio raj.9Eglė GinkutėJoniškio Mato Slančiausko gimnazija3

.

Joniškio raj.10Valentinas JakubkevičiusJoniškio r. sav. Gataučių M. Katiliūtės pagr. mok1

.

Joniškio raj.10Eglė LekavičiūtėJoniškio „Aušros“ gimnazija2

.

Joniškio raj.10Virginja TaraškutėJoniškio „Aušros“ gimnazija3

.

Joniškio raj.11Vilija LomeikaitėJoniškio „Aušros“ gimnazija1

.

Joniškio raj.11Kamilė StanelytėJoniškio Mato Slančiausko gimnazija2

.

Joniškio raj.11Ieva StaškutėJoniškio r. sav. Skaistgirio vidurinė mokykla3

.

Joniškio raj.12Reda StankūnaitėJoniškio „Aušros“ gimnazija1

.

Joniškio raj.12Julija FabijanskaitėJoniškio Mato Slančiausko gimnazija2

.

Joniškio raj.12Gustas DoviltisJoniškio „Aušros“ gimnazija3

.

.

Kupiškio raj.9Audrius TvarijonasSubačiaus gimnazijaI

.

Kupiškio raj.9Gytis KučinskasKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaII

.

Kupiškio raj.9Monika StonkutėKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaIII

.

Kupiškio raj.10Ineta DvarvytytėKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaI

.

Kupiškio raj.10Antanas BaranauskasKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaII

.

Kupiškio raj.10Marius PurkėnasAntašavos pagrindinėIII

.

Kupiškio raj.11Saulius PetrauskasKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaI

.

Kupiškio raj.11Lukas VanagasKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaII

.

Kupiškio raj.11Aušrinė JuršėnaitėKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaIII

.

Kupiškio raj.12Eimantas BaltrūnasKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaI

.

Kupiškio raj.12Romena UbonytėKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaII

.

Kupiškio raj.12Eligija BaltušytėKupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaIII

.

.

Lazdijų raj.9Tautvydas SabestinasSeirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijaI

.

Lazdijų raj.9Giedrius PertrauskasKučiūnų pagrindinė mokyklaII

.

Lazdijų raj.9Martynas JuškelisLazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijaIII

.

Lazdijų raj.10Linas NorkevičiusLazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijaI

.

Lazdijų raj.10Marijus PlečkaitisLazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijaII

.

Lazdijų raj.10Aistė EidukaitytėLazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijaII

.

Lazdijų raj.11Gintarė MacionytėLazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijaI

.

Lazdijų raj.11Irmantas Ignatavičius Šeštokų vidurinė mokyklaII

.

Lazdijų raj.11Sigutė RimkutėLazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijaIII

.

Lazdijų raj.12Laura PilvinytėLazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijaI

.

Lazdijų raj.12Margelis ErnestVeisiejų gimnazijaII

.

Lazdijų raj.12Arvydas VaišnysŠeštokų vidurinė mokyklaIII

.

Lazdijų raj.12Vincas Šubonis Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijaIII

.

.

Mažeikių raj.9Renata VaitkutėGabijos gimnazijaI

.

Mažeikių raj.9Agnė DulkytėMerkelio Račkausko gimnazijaII

.

Mažeikių raj.9Agnė ŠaltkauskaitėMerkelio Račkausko gimnazijaIII

.

Mažeikių raj.10Rūta ŽulpaitėMerkelio Račkausko gimnazijaI

.

Mažeikių raj.10Greta ŽiubrytėMerkelio Račkausko gimnazijaII

.

Mažeikių raj.10Lukas MartišiūnasGabijos gimnazijaIII

.

Mažeikių raj.10Agnė ŽutautaitėMerkelio Račkausko gimnazijaIII

.

Mažeikių raj.11Agnė LubytėMerkelio Račkausko gimnazijaI

.

Mažeikių raj.11Dovilė MajauskytėMerkelio Račkausko gimnazijaII

.

Mažeikių raj.11Akvilė Šaulytė Merkelio Račkausko gimnazijaIII

.

Mažeikių raj.12Eimantas AbelkisMerkelio Račkausko gimnazijaI

.

Mažeikių raj.12Aurelijus GerikasMerkelio Račkausko gimnazijaII

.

Mažeikių raj.12Monika BriunytėGabijos gimnazijaIII

.

.

Pagėgių sav.9Paulius JončaVilkyškių vidurinė mokykla1

.

Pagėgių sav.10Rokas LiolaitisPagėgių Algimanto Mackaus gimnazija1

.

Pagėgių sav.11Giedrė JurkšaitytėVilkyškių vidurinė mokykla1

.

Pagėgių sav.12Agnė MačijauskaitėPagėgių Algimanto Mackaus gimnazija1

.

.

Pakruojo raj.9Vidginis UgniusAtžalyno gimnazijaI

.

Pakruojo raj.9Mantas ŽukauskasRozalimo vidurinėII

.

Pakruojo raj.9Justina NemunytėTiškonių pagrindinėIII

.

Pakruojo raj.10Justina VaidžiulytėRozalimo vidurinėI

.

Pakruojo raj.10Ida KvedaraitėAtžalyno gimnazijaII

.

Pakruojo raj.10Goda KazakevičiūtėAtžalyno gimnazijaIII

.

Pakruojo raj.11Ingrida BeniušytėAtžalyno gimnazijaI

.

Pakruojo raj.11Paulius GrigaliūnasAtžalyno gimnazijaII

.

Pakruojo raj.11Akvilė ŠmigelskytėAtžalyno gimnazijaIII

.

Pakruojo raj.12Kasparas KižysAtžalyno gimnazijaI

.

Pakruojo raj.12Eligijus KupriūnasAtžalyno gimnazijaII

.

Pakruojo raj.12Danguolė JuciūtėAtžalyno gimnazijaIII

.

.

Šiauliai9Justinas Januškevičius„Romuvos“ gimnazijaI

.

Šiauliai9Goda GaralevičiūtėJuliaus Janonio gimnazijaI

.

Šiauliai9Airidas DautoriusDidždvario gimnazijaII

.

Šiauliai9Ignas LaurinavičiusVšĮ Šiaulių universiteto gimnazijaIII

.

Šiauliai9Urtė Daužvardytė„Romuvos“ gimnazijaIII

.

Šiauliai10Jurga MituzaitėSimono Daukanto gimnazijaI

.

Šiauliai10Sigita BukantaitėLieporių gimnazijaII

.

Šiauliai10Stanislovas AmbrasasŠiaulių „Saulėtekio“ gimnazijaII

.

Šiauliai10Ieva KubiliūtėDidždvario gimnazijaIII

.

Šiauliai11Irmantas MogilaŠiaulių „Saulėtekio“ gimnazijaI

.

Šiauliai11Vaida VrubliauskaitėSimono Daukanto gimnazijaII

.

Šiauliai11Mindaugas JunkaDidždvario gimnazijaIII

.

Šiauliai11Mantas MarkevičiusJuliaus Janonio gimnazijaIII

.

Šiauliai12Gintautas VasauskasJuliaus Janonio gimnazijaI

.

Šiauliai12Romena BulzgytėVšĮ Šiaulių universiteto gimnazijaII

.

Šiauliai12Liudas Daužvardis„Romuvos“ gimnazijaIII

.

Šiauliai12Vilius Dovydaitis„Romuvos“ gimnazijaIII

.

Šiauliai12Martynas TamulevičiusSimono Daukanto gimnazijaIII

.

Šiauliai12Usevičiūtė GodaJuliaus Janonio gimnazijaIII

.

Šiauliai12Valdemaras PetrošiusŠiaulių „Saulėtekio“ gimnazijaIII

.

Šiauliai12Neringa MažulytėDidždvario gimnazijaIII

.

.

Šiaulių raj.9Gintarė SteponavičiūtėDaugėlių pagrindinė mokyklaI

.

Šiaulių raj.9Deividas DulinskasBubių pagrindinė mokyklaII

.

Šiaulių raj.9Ieva VenckutėRaudėnų pagrindinė mokyklaIII

.

Šiaulių raj.10Kazimieras LubysRaudėnų pagrindinė mokyklaI

.

Šiaulių raj.10Modestas TylenisLauryno Ivinskio gimnazijaII

.

Šiaulių raj.10Gintarė KaminskaitėLauryno Ivinskio gimnazijaIII

.

Šiaulių raj.11Augustinas JuškauskasLauryno Ivinskio gimnazijaI

.

Šiaulių raj.11Alfonsas LazdauskasLauryno Ivinskio gimnazijaII

.

Šiaulių raj.11Konradas ŽelvisPavenčių vidurinė mokyklaIII

.

Šiaulių raj.12Aurelija IvanauskaitėBazilionų vidurinė mokyklaI

.

Šiaulių raj.12Saulius AndriuškevičiusLauryno Ivinskio gimnazijaII

.

Šiaulių raj.12Benediktas JonuškaLauryno Ivinskio gimnazijaIII

.

.

Šilalės raj.9Greta StončiūtėKaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija1

.

Šilalės raj.9Rita NorbutaitėLaukuvos Norberto Vėliaus gimnazija2

.

Šilalės raj.9Edita NavardauskaitėKvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija3

.

Šilalės raj.10Morta AstrauskaitėLaukuvos Norberto Vėliaus gimnazija1

.

Šilalės raj.10Monika KelpšaitėKaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija2

.

Šilalės raj.10Rūta JurgaitytėUpynos Stasio Girėno vidurinė mokykla3

.

Šilalės raj.10Indrė EitmonaitėLaukuvos Norberto Vėliaus gimnazija3

.

Šilalės raj.11Daina PamedytytėSimono Gaudėšiaus gimnazija1

.

Šilalės raj.11Paulina StancelytėSimono Gaudėšiaus gimnazija2

.

Šilalės raj.12Aivaras KinderisLaukuvos Norberto Vėliaus gimnazija1

.

Šilalės raj.12Andrius PetkevičiusPajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija2

.

Šilalės raj.12Ingrida OlendraitėPajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija3

.

.

Širvintų raj.9Laura RutkauskaitėGelvonų vidurinė mokyklaI

.

Širvintų raj.9Kernius KuosaŠirvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaII

.

Širvintų raj.9Emilija KursaitėMusninkų Alfonso Petrulio gimnazijaIII

.

Širvintų raj.10Ingrida DanytėŠirvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaI

.

Širvintų raj.10Aistė JotautytėŠirvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaII

.

Širvintų raj.10Erika KiecoriūtėGelvonų vidurinė mokyklaIII

.

Širvintų raj.11Laura AniukštytėŠirvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaI

.

Širvintų raj.11Odeta DembovskytėMusninkų Alfonso Petrulio gimnazijaII

.

Širvintų raj.11Ieva JakučionytėŠirvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaII

.

Širvintų raj.12Ignas RyžakovasŠirvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaI

.

Širvintų raj.12Ieva BuzytėŠirvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijaII

.

Širvintų raj.12Agnė DikčiūtėMusninkų Alfonso Petrulio gimnazijaIII

.

.

Skuodo raj.9Evaldas BuivydasSkuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija1

.

Skuodo raj.9Vidas PetrauskasMosėdžio gimnazija2

.

Skuodo raj.9Paulius SkiudulasSkuodo Bartuvos vidurinė mokykla3

.

Skuodo raj.10Edita GenutytėYlakių gimnazija1

.

Skuodo raj.10Rimvydas GrigasSkuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija2

.

Skuodo raj.10Ramunė PakulytėSkuodo Bartuvos vidurinė mokykla3

.

Skuodo raj.11Valentas Liebus Skuodo Bartuvos vidurinė mokykla1

.

Skuodo raj.11Edita NarkutėMosėdžio gimnazija2

.

Skuodo raj.11Elvyra MotužytėSkuodo Bartuvos vidurinė mokykla3

.

Skuodo raj.12Simas RimgailaMosėdžio gimnazija1

.

Skuodo raj.12Vilmantė ŽidkutėYlakių gimnazija2

.

Skuodo raj.12Veronika StankūnaitėSkuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija3

.

.

Telšių raj.9Martinas BaltuonisTelšių Žemaitės gimnazija1

.

Telšių raj.9Julija BaltutytėTelšių Žemaitės gimnazija2

.

Telšių raj.9Simona UsytėTelšių raj. Upynos pagrindinė mokykla3

.

Telšių raj.9Petras GedminasTelšių Žemaitės gimnazija3

.

Telšių raj.10Eglė GodeliauskaitėTelšių Žemaitės gimnazija1

.

Telšių raj.10Loreta PalekytėTelšių „Džiugo“ vidurinė mokykla2

.

Telšių raj.10Godoberta GumbakytėTelšių „Džiugo“ vidurinė mokykla3

.

Telšių raj.10Greta PiktužytėTelšių raj. Nevarėnų vidurinė mokykla3

.

Telšių raj.11Agnė PučkoriūtėTelšių „Džiugo“ vidurinė mokykla1

.

Telšių raj.11Gintarė GrigutytėTelšių Žemaitės gimnazija2

.

Telšių raj.11Monika VolkvičiūtėTelšių „Džiugo“ vidurinė mokykla3

.

Telšių raj.11Robertas LukošiūnasTelšių VšĮ Vincento Borisevičiaus gimnazija3

.

Telšių raj.12Donata LukošiutėTelšių VšĮ Vincento Borisevičiaus gimnazija1

.

Telšių raj.12Vaida JosvilaitėTelšių Žemaitės gimnazija1

.

Telšių raj.12Ovidijus VaitkevičiusTelšių „Atžalyno“ vidurinė mokykla2

.

Telšių raj.12Gintarė VenclovaitėTelšių Žemaitės gimnazija3

.

.

Trakai9Eglė KairaitytėTrakų Vytauto Didžiojo gimnazijaI

.

Trakai9Paulius KostickisTrakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijaII

.

Trakai9Eimis KarpičiusAukštadvario vidurinė mokyklaIII

.

Trakai10Žilvinas VerseckasAukštadvario vidurinė mokyklaI

.

Trakai10Miglė KalvaitytėTrakų Vytauto Didžiojo gimnazijaII

.

Trakai11Danutė VansevičiūtėTrakų r. Onuškio vidurinė mokyklaI

.

Trakai11Justina BrazionytėAukštadvario vidurinė mokyklaII

.

Trakai11Artūr KvetkovskisTrakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijaII

.

Trakai11Vaidas StanapėdisTrakų r. Onuškio vidurinė mokyklaIII

.

Trakai12Lukas ZmejevskisTrakų Vytauto Didžiojo gimnazijaI

.

Trakai12Maja OrlovskaRūdiškių gimnazijaII

.

Trakai12Vykintas NarkevičiusAukštadvario vidurinė mokyklaIII

.

.

Ukmergės raj.8Justas Juknys„Šilo“vidurinė mokykla I

.

Ukmergės raj.9Justinas JarmolavičiusJono Basanavičiaus gimnazijaII

.

Ukmergės raj.9Dovilė JankūnaitėAntano Smetonos gimnazijaIII

.

Ukmergės raj.10Greta LemešovaitėJono Basanavičiaus gimnazijaI

.

Ukmergės raj.10Benediktas BrasiūnasAntano Smetonos gimnazijaII

.

Ukmergės raj.10Ksenija KravcovaitėJono Basanavičiaus gimnazijaIII

.

Ukmergės raj.11Miglė Paškevičiūtė „Šilo“vidurinė mokyklaI

.

Ukmergės raj.11Miglė OlšauskaitėJono Basanavičiaus gimnazijaII

.

Ukmergės raj.11Agnė JakubonytėUžupio vidurinė mokyklaIII

.

Ukmergės raj.12Arnas PaškevičiusJono Basanavičiaus gimnazijaI

.

Ukmergės raj.12Gitana TimofejevaitėJono Basanavičiaus gimnazijaII

.

Ukmergės raj.12Evelina Gervinskaitė „Šilo“vidurinė mokyklaIII

.

Ukmergės raj.12Evelina Matiukaitė „Šilo“vidurinė mokyklaIII

.

.

Utenos raj.9Augustė TvardauskaitėAdolfo Šapokos gimnazijaI

.

Utenos raj.9Šarūnas KubiliusAdolfo Šapokos gimnazijaII

.

Utenos raj.9Smiltė TarvydaitėDauniškio gimnazijaIII

.

Utenos raj.10Rūta ŠileikytėUžpalių gimnazijaI

.

Utenos raj.10Simonas SabaliauskasAdolfo Šapokos gimnazijaII

.

Utenos raj.10Ugnė Kurkytė,,Saulės" gimnazijaIII

.

Utenos raj.10Ieva KimontaitėDauniškio gimnazijaIII

.

Utenos raj.11Dalia SmalakytėAdolfo Šapokos gimnazijaI

.

Utenos raj.11Jurinta PakalnytėAdolfo Šapokos gimnazijaII

.

Utenos raj.11Domantė MačiulytėAdolfo Šapokos gimnazijaIII

.

Utenos raj.12Laura Blažytė,,Saulės" gimnazijaI

.

Utenos raj.12Karolina LaurinėnaitėUžpalių gimnazijaII

.

Utenos raj.12Justina VaitkūnaitėAdolfo Šapokos gimnazijaIII

.

.

Varėnos raj.9Žygimantas BliujusVarėnos ,,Ąžuolo" gimnazija1

.

Varėnos raj.9Gabrielė JarmalavičiūtėValkininkų vidurinė mokykla1

.

Varėnos raj.9Neringa SorakaitėVarėnos ,,Ąžuolo" gimnazija2

.

Varėnos raj.9Gintarė ŽemaitytėVarėnos ,,Ąžuolo" gimnazija2

.

Varėnos raj.10Dovilė PetrušytėVarėnos ,,Ąžuolo" gimnazija1

.

Varėnos raj.10Edvinas NavickasMerkinės Vinco Krėvės gimnazija2

.

Varėnos raj.11Miglė KalvinskaitėMerkinės Vinco Krėvės gimnazija1

.

Varėnos raj.11Agnė MiškinytėSenosios Varėnos Andriaus Ryliškio vidurinė mokykla2

.

Varėnos raj.12Marius MolisVarėnos ,,Ryto" vidurinė mokykla1

.

Varėnos raj.12Ramunė MiliauskaitėSenosios Varėnos Andriaus Ryliškio vidurinė mokykla2

.

.

Zarasų raj.9Ernesta ArminaitėDusetų Kazimiero Būgos gimnazija1

.

Zarasų raj.9Rimgailė DainytėAntazavės Juozo Gruodžio vidurinė mokykla2

.

Zarasų raj.9Odeta BiveinytėAntazavės Juozo Gruodžio vidurinė mokykla3

.

Zarasų raj.10Tomas JuodagalvisZarasų „Ąžuolo“ gimnazija1

.

Zarasų raj.10Romas MarovasZarasų „Ąžuolo“ gimnazija2

.

Zarasų raj.11Valentas DicevičiusDusetų Kazimiero Būgos gimnazija1

.

Zarasų raj.11Eglė SadauskaitėZarasų „Ąžuolo“ gimnazija2

.

Zarasų raj.12Erikas LementauskasZarasų „Ąžuolo“ gimnazija1

.

Zarasų raj.12Evelina MerkytėAntazavės Juozo Gruodžio vidurinė mokykla2

.

.

Klaipėda9Linas AnužisĄžuolyno g-ja1

.

Klaipėda9Evelina CirtautaitėHermano Zudermano g-ja2

.

Klaipėda9Anastasija DmitrenkoAitvaro g-ja3

.

Klaipėda10Kristina SavickaitėAukuro g-ja1

.

Klaipėda10Gabrielė UselytėVydūno vid. m-kla2

.

Klaipėda10Lukas GedminasĄžuolyno g-ja3

.

Klaipėda11Inesa BendikaitėĄžuolyno g-ja1

.

Klaipėda11Ieva SavickytėVydūno vid. m-kla2

.

Klaipėda11Indrė ZubavičiūtėVarpo g-ja3

.

Klaipėda12Emilis BružasĄžuolyno g-ja1

.

Klaipėda12Kristina GrigaitytėĄžuolyno g-ja2

.

Klaipėda12Margarita DurkinaAitvaro g-ja3

.

.

Tauragė9Roberta Vykertaitė,,Versmės“ gimnazijaI

.

Tauragė9Simonas Pečiulis ,,Versmės“ gimnazijaII

.

Tauragė9Simona GrigalavičiūtėŽalgirių gimnazijaIII

.

Tauragė9Deimantė OrentaitėŽalgirių gimnazijaIII

.

Tauragė10Laura SėdžiūtėSkaudvilės gimnazijaI

.

Tauragė10Benas Jacikas Žalgirių gimnazijaII

.

Tauragė10Inesa NavickaitėSkaudvilės gimnazijaIII

.

Tauragė11Laura Kleinaitė,,Versmės“ gimnazijaI

.

Tauragė11Gineta ŽebelytėŽygaičių gimnazijaII

.

Tauragė11Ieva Sakalauskaitė,,Versmės“ gimnazijaIII

.

Tauragė12Aurimas Lazdauskas,,Versmės“ gimnazijaI

.

Tauragė12Simona Jakštaitė,,Versmės“ gimnazijaII

.

Tauragė12Judita Jankauskaitė,,Versmės“ gimnazijaIII

.

.

Plungė9Emilija VaitkevičiūtėAlsėdžių vidurinė mokyklaI

.

Plungė9Gražvydas DargisAlsėdžių vidurinė mokyklaII

.

Plungė9Paulius KačkauskasAlsėdžių vidurinė mokyklaIII

.

Plungė9Eglė ValužytėSenamiesčio vidurinė mokyklaIII

.

Plungė10Dovilė MickutėSaulės gimnazijaI

.

Plungė10Morta StasikėlytėRyto pagrindinė mokyklaII

.

Plungė10Džiugas TumasSaulės gimnazijaIII

.

Plungė11Justas ŠniaukštaSenamiesčio vidurinė mokyklaI

.

Plungė11Brigita DrakšaitėSenamiesčio vidurinė mokyklaII

.

Plungė11Rasa ŽeimaitėSaulės gimnazijaIII

.

Plungė12Ignas BilkauskasSenamiesčio vidurinė mokyklaI

.

Plungė12Milda MončytėSenamiesčio vidurinė mokyklaII

.

Plungė12Rūta KembrytėSaulės gimnazijaIII

.

.

Joniškio raj.9Ramutė StonytėJoniškio r. sav. Skaistgirio vidurinė mokykla1

.

Joniškio raj.9Lauryna FilatovaitėJoniškio „Aušros“ gimnazija2

.

Joniškio raj.9Eglė GinkutėJoniškio Mato Slančiausko gimnazija3

.

Joniškio raj.10Valentinas JakubkevičiusJoniškio r. sav. Gataučių M. Katiliūtės pagr. mok1

.

Joniškio raj.10Eglė LekavičiūtėJoniškio „Aušros“ gimnazija2

.

Joniškio raj.10Virginja TaraškutėJoniškio „Aušros“ gimnazija3

.

Joniškio raj.11Vilija LomeikaitėJoniškio „Aušros“ gimnazija1

.

Joniškio raj.11Kamilė StanelytėJoniškio Mato Slančiausko gimnazija3

.

Joniškio raj.12Reda StankūnaitėJoniškio „Aušros“ gimnazija1

.

Joniškio raj.12Julija FabijanskaitėJoniškio Mato Slančiausko gimnazija2

.

Joniškio raj.12Gustas DoviltisJoniškio „Aušros“ gimnazija3

.

.

Kretingos raj.9Viktorija TuzaitėKretingos rajono Salantų gimnazija1

.

Kretingos raj.9Indrė GaldikaitėDarbėnų gimnazija2

.

Kretingos raj.9Remigijus GriciusKretingos rajono Salantų gimnazija2

.

Kretingos raj.10Ieva JurevičiūtėViešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija 1

.

Kretingos raj.10Brigita ViršilaitėKartenos vidurinė mokykla2

.

Kretingos raj.11Jogintė Saulė AnužytėJurgio Pabrėžos gimnazija1

.

Kretingos raj.11Gabrielė MatilionytėJurgio Pabrėžos gimnazija2

.

Kretingos raj.11Jurgita GigaitėDarbėnų gimnazija2

.

Kretingos raj.11Tomas KazlauskasKretingos rajono Salantų gimnazija3

.

Kretingos raj.12Arnas KaružasViešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija 1

.

Kretingos raj.12Edita Strielaitė Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija 2

.

Kretingos raj.12Deivydas PrižgintasJurgio Pabrėžos gimnazija2

.

Kretingos raj.12Paulius AndrijauskasJurgio Pabrėžos gimnazija3

.

.

Šilutės raj.9Paulius MikužisVydūno gimnazijaIII

.

Šilutės raj.9Oskaras VenckusVydūno gimnazijaI

.

Šilutės raj.9Laura VaičikonytėVainuto vidurinė mokyklaII

.

Šilutės raj.10Rūta MineikytėŽ. Naumiesčio gimnazijaI

.

Šilutės raj.10Martynas DrakšasVydūno gimnazijaII

.

Šilutės raj.10Tomas KontrimasVydūno gimnazijaIII

.

Šilutės raj.11Jovita KybartaitėVainuto vidurinėIII

.

Šilutės raj.11Eglė VenckutėŠilutės pirmoji gimnazijaII

.

Šilutės raj.11Ingrida KiltinavičiūtėŠilutės pirmoji gimnazijaI

.

Šilutės raj.12Augustė-Ona JančauskaitėVydūno gimnazijaI

.

Šilutės raj.12Saulius SūdžiusVydūno gimnazijaII

.

Šilutės raj.12Tomas SkirbutasŠilutės pirmoji gimnazijaIII

.

.

Vilnius9Vytautė BoreikaitėVilniaus LicėjusI

.

Vilnius9Mykolas UdrysVilniaus Žirmūnų gimnazijaI

.

Vilnius9Elžbieta KačergiūtėVilniaus Žirmūnų gimnazijaII

.

Vilnius9Vilmantė VaitekėnaitėVilniaus šv. Kristoforo gimnazijaII

.

Vilnius9Mykolas LekavičiusVilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijaII

.

Vilnius9Vaida MartišauskaitėVilniaus Žirmūnų gimnazijaIII

.

Vilnius9Augminas CibasVilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijaIII

.

Vilnius9Edvardas Tumonis Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurinė mokykla III

.

Vilnius9Justas PagalysVilniaus jėzuitų gimnazijaIII

.

Vilnius9Julija JakubavičiūtėVilniaus Žirmūnų gimnazijaIV

.

Vilnius9Simonas NarutisVilniaus jėzuitų gimnazijaIV

.

Vilnius9Violeta StojalnikovaVilniaus licėjusIV

.

Vilnius9Jevgenij PaniutinVasilijaus Kačialovo gimnazijaIV

.

Vilnius10Vilnius MalūnavičiusVilniaus Šv. Kristoforo gimnazijaI

.

Vilnius10Lukas PiliponisVilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijaI

.

Vilnius10Kamilė RastenytėVilniaus licėjusII

.

Vilnius10Ilja LaminVilniaus „Santaros“ vidurinė mokykla II

.

Vilnius10Arnas GerčasVilniaus licėjusIII

.

Vilnius10Jogailė JurkutėVilniaus Žirmūnų gimnazijaIII

.

Vilnius10Greta AidukaitėVilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijaIII

.

Vilnius10Ieva KasperavičiūtėVilniaus licėjusIV

.

Vilnius10Jelena DavydenkoVilniaus „Santaros“ vidurinė mokykla IV

.

Vilnius10Donatas NorkusVilniaus Žvėryno gimnazijaIV

.

Vilnius10Vilmantas PupkisVilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinė mokyklaIV

.

Vilnius11Elena PurlytėVilniaus licėjusI

.

Vilnius11Jeronimas IgnatavičiusVilniaus licėjusI

.

Vilnius11Vilius DranseikaVilniaus licėjusII

.

Vilnius11Mykolas BendoriusVilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijaII

.

Vilnius11Simonas JocysVilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijaIII

.

Vilnius11Povilas BarasaVilniaus licėjusIII

.

Vilnius11Vaida MinelgaiteVilniaus Žirmūnų gimnazijaIV

.

Vilnius11Jekaterina MironovaVilniaus LicėjusIV

.

Vilnius12Bernadeta DadonaitėVilniaus Užupio gimnazijaI

.

Vilnius12Augustina GabrilavičiūtėVilniaus licėjusI

.

Vilnius12Jurgis KuliešiusVilniaus Žirmūnų gimnazijaII

.

Vilnius12Nemunas Anatanavičius Vilniaus Žemynos gimnazijaII

.

Vilnius12Rytis KisieliusVilniaus Simono Daukanto gimnazijaII

.

Vilnius12Simas RadevičiusVilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijaII

.

Vilnius12Dovilė KondrataitėVilniaus Žvėryno gimnazijaIII

.

Vilnius12Robertas StrumilaVilniaus Žirmūnų gimnazijaIII

.

Vilnius12Mykolas JocysVilniaus Žirmūnų gimnazijaIII

.

Vilnius12Agnė PečiulytėVilniaus jėzuitų gimnazijaIII

.

Vilnius12Agnė Stašytė Vilniaus Šeškinės vidurinė mokyklaIII

.

Vilnius12Gintarė BanytėVilniaus licėjusIV

.

Vilnius12Mantas NarbutasVilniaus Žirmūnų gimnazijaIV

.

Vilnius12Alina PisarevskajaVilniaus Lukiškių vidurinė mokyklaIV

.

Vilnius12Aleksandr Lapšinov Vilniaus Gerosios Vilties vidurinė mokyklaIV

.

.

Pasvalys9Gvidas JanušonisPasvalio Petro Vileišio gimnazija1