.

AOH Cup

.

4th Round 1st March

.

A14 Mayfield Utdv2 Blarney St/Castle17th MarchCastle v Blarney St 14th March

.

B10 Leeside Bv1 Rathcoole A2--31st March

.

C4 Glenthorn Cel Av5 Killowen15th March

.

D13 Greenwood Av11 Blackstone Rvrs15th March

.

E12 Kanturk "A"v16 Springfield B3--128th Feb

.

F9 Dillon's Cross Athv8 Kinsale15th March

.

G3 UCC "A"v15 Knockavilla Cel15th March

.

H6 Coachford "A"v7 Park Utd "A"1--31st March

.

5th Round Qualifiers

.

12 Kanturk "A"7 Park Utd "A"

.

1 Rathcoole A

.

St. Michael's Cup

.

3rd Round Quarter Finals

.

A5 Leeds "A"v4 Carrigtohill Utd15th March

.

B3 Bohemiansv7 Richmond "A"0--27th March

.

C8 Blackstone Roversv1 Watergrasshill A1--328th Feb

.

D2 Park Utd "B"v6 Mayfield Utd1--028th Feb

.

4th Round Semi Finals

.

AvD Park Utd B

.

C Watergrasshill Utd AvB Richmond "A"

.

Final in April-Date To be Agreed

.

Saxone Cup

.

3rd Round Quarter Finals

.

A1 Lakewood Athv7 Knockraha1st MarchNo Result

.

B3 Kilreen Celv4 Donoughmore Ath0+4-0+328th Feb

.

C2 Millstreet/Mallow Utdv6 City Wanderers15th MarchMallow v Millstreet 8th MarchOFF

.

D8 Brooklodge Utdv5 Central Rovers0--228th Feb

.

4th Round Semi Finals

.

D Central RoversvB Kilreen Cel15th March

.

CvA KnockrahaT.B.C.

.

Final in April-Date To Be Agreed

.

President's Cup

.

4th Round Semi Finals

.

A Kinsale "B"vB Ard-na-Laoi15th March

.

C Wilton UtdvD Afton Villa15th March

.

Final in April-date To Be Agreed

.

City Cup

.

3rd Round Draw 8 Games

.

15 Fairviewv1 Mayfield Utd3--27th March

.

213 Greenwood "A"v4 BYE3--0

.

316 Wilton Utd "B"v12 Dunbar Cel "B"7--11st March

.

415 Douglas Hallv11 Glenvale0--11st March

.

52 Lakewood Athv10 Glenthorn Cel "B"2--18th March

.

66 Casement Celv14 City Wanderers/Afton Villa

.

79 Greenmount Rangersv3 CentralRvrs

.

88 Blackstone Rvrs/Postal Cel7 Leeds"A"

.

County Cup

.

3rd Round Draw 8 Games

.

1 7 Richmond "A"v14 Carrigtohill Utd1--328th Feb

.

212 Passage "B"v3 Richmond "B"5--18th March

.

32 Churchvillav9 Macroom B14th March

.

411 St. John Boscos "A"v6 Innishvilla1+2-1+48th March

.

51 Watergrasshill Utd "B'v16 Knockraha15th March

.

64 Donoughmore Athv10 Killumney/Park B15th March

.

78 Ballintotisv13 Watergrasshill Utd "A0--38th March

.

85 Ard-na-Laoiv14 Kanturk "B"2--41st March

.

Corinthians Cup

.

1st Round 9 games 23 Byes

.

A35 Ballintotisv39 Glenthorn Cel "B"

.

B29 Glanworth Utdv2 Castle Cel3+5-3+48th March

.

C23 Corkbegv31 Buttevant

.

D25 Churchvillav30 Hillington1+1-1+27th March

.

E8 De Courcy Albionv22 Coachford "B"No Result8th March

.

F7 Ballihassigv14 Casement Cel1+5-1+68th March

.

G5 St John Boscos "B"v19 Fairview

.

H24 Knocknaheeny Celv13 Blackpool CelNo Result8th March

.

I11Rathcoole Rovers "B"v18 Crescent AthNo Result8th March

.

2nd Round 16 Games